Poradenská činnosť, rodinné domy, bytové domy, stavby občianskej vybavenosti, rekonštrukcie a adaptácie stavieb.

Služby projekčného ateliéru.

Základnou službou našej projekčnej kancelárie, ku ktorej poskytujeme ďalšie súvisiace služby, je vytvorenie individuálneho architektonického návrhu v spolupráci s investorom.

Táto spolupráca pozostáva z konzultácií, formovaní požiadaviek investora na budúcu stavbu (veľkú časť týchto požiadaviek si uvedomíte až v priebehu konzultácií, kde sa snažíme od Vás získať maximum informácií, aby budúca stavba spĺňala Vaše vysoké očakávania).

Projekčná kancelária a ateliér
projekcia stavieb na mieru
1 z 3

Stavby

Navrhujeme stavby všetkých druhov a veľkostí. Bytové domy, Administratívne budovy, Budovy zamerané na Obchod a služby, Šport a rekreáciu, Zdravotnícke zariadenia (Nemocnice, Lekárne, Kliniky), Priemyselné stavby a areály, Dopravné stavby typu letiska,  ale aj vlakové či autobusové stanice. Oslovte Nás.

Projekty a realizácia typu stavby
projekty interiéru
2 z 3

Interiér

Navrhneme Vám najoptimálnejšie riešenie. Riešime funkčné a estetické interiéry všetkých druhov a veľkostí. Preferujeme čisté a praktické riešenia. Do každého návrhu sa snažíme uplatniť svoje praktické skúsenosti. Naším zákazníkom ponúkame okrem samotných návrhov i realizáciu interiérov na kľúč.

Projekcia interiéru
Projekty rodinných domov
3 z 3

Rodinné domy

Každý rodinný dom, ktorý navrhneme je originál prispôsobený potrebám jeho majiteľov. Naše rodinné domy majú logické dispozície, nadčasový vzhľad a ich prevádzka je šetrná k životnému prostrediu. Okrem projektu RD navrhujeme i finálny vzhľad interiéru .

Projekty rodinných domov